Půjčovna kol  OKOLO nabízí kvalitní horská, treková, městská, dětská kola a tandemy přímo v srdci Prahy. Máme také elektrokola! Pro vypůjčení kola je třeba jeden osobní doklad a záloha 1500kč/EUR50 v hotovosti za každé kolo.

SPECIÁLNÍ NABÍDKY PRO SEZONU 2022 pro držitele Open card, pražské karty Lítačka nebo kupónu na MHD v Praze:

1. Dlouhodobá výpůjčka: fixní cena na prvních 14 dní pouze 1000kč(platí se předem), poté 40kč/den(platba odečtením ze zálohy). Záloha v případě využití této speciální ceny je 4000kč hotově(15000kč za elektrokolo). Rezervujte předem. Podmínky: Elektrokola a tandemy jsou za dvojnásobnou cenu. Rezervace předem po telefonu nebo e-mailem. Vyúčtování každý měsíc, platba na náš bankovní účet. Přilba, zámek, osvětlení zdarma, zdarma výměna kola při potřebě servisu po dohodě předem. Záloha 4000kč za kolo hotově nebo na účet.

2. Sleva 200kč při vypůjčení alespoň na 2 dny dle standartního ceníku. Při jejím využití je záloha standartně 1500kč za každé kolo(5000kc za elektrokolo). Elektrokola a tandemy jsou za dvojnásobnou cenu. Sleva je platná pouze pro soukromé osoby.

Tyto 2 slevy nelze navzájem kombinovat. Jeden držitel může uplatnit slevu až na 6 kol.

 

Tři sta metrů od nás vede cyklostezka A2 podél Vltavy, na které si můžete vychutnat jízdu zcela mimo automobilový provoz. OKOLO, Vaše půjčovna kol v Praze, otevřená pro vás 7 dní v týdnu včetně státních svátků.

Rádi vám poradíme jak si nejlépe projet Prahu na kole aniž byste museli projíždět rušným provozem aut a chodců, nebo skvělé výlety v okolí Prahy. Mluvíme česky, anglicky a dalšími jazyky. Zkušení průvodci jsou k dispozici pro vyjížďky po Praze i krásnou českou krajinou.

OKOLO provádí také servis kol, prodej kol a elektrokol značek CTM a Apache.